Fot.Pixabay

Czasami trudno nadążyć nam za nowościami w świecie gadżetów do kuchni. Nikogo nie powinno to dziwić w trakcie obecnej rewolucji technologicznej, gdzie na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń inteligentnych. Dobrym przykładem może być Igrill. Dzięki temu urządzeniu, które połączy się ze smartfonami i Ipadami, nie musisz zgadywać, czy twoje mięso zyskało już odpowiednią temperaturę. Nano Precision Cooker to technologia, która eliminuje zgadywanie związane z tym, czy potrawa jest już dogotowana w środku. Dzięki bezpośredniemu połączeniu z aplikacją zmierzycie temperaturę mięsa poddawanego obróbce termicznej. Jednak to jedynie początek. Dowiedzcie się w jak wiele różnorodnych sprzętów tego rodzaju, możecie się dziś wyposażyć.

Uzupełnij ekwipunek kuchenny za pomocą specjalnej wagi

Jeśli nie chcesz używać dokładnych pomiarów, które bardzo często są niezbędnym elementem wielu przepisów, możesz skorzystać z drop scale. Przykładowo, prawdopodobnie nie wyobrazicie sobie ciasta bez wsypania odpowiedniej ilości mąki, cukru i proszku do pieczenia. Brak właściwych proporcji w takich przepisach najczęściej kończy się niechybną katastrofą. W takich przypadkach nie poradzimy sobie bez standardowej wagi kuchennej. Mimo wszystko okazuje się, że możemy pominąć to urządzenie, gdy wyposażymy się w coś znacznie lepszego. Specjalna waga firmy Drop to jedna z urządzeń w kuchni, które pomoże wam uporać się z wszystkimi przepisami dla początkujących. Jeśli macie Iphone lub Ipada, możecie sparować wagę ze swoim telefonem. Poprowadzi was ono krok po kroku przez cały przepis w taki sposób, aby wszystko było na swoim miejscu. Aplikacja ma kilka sprytnych funkcji. Jeżeli korzystając z przepisu, zapragniecie przygotować dwukrotnie większą porcję, program zaproponuje wam rozszerzenie składników tak, aby proporcje zostały zachowane.

Fot.Pixabay

Coś dla prawdziwych fanów barbecue

Jedyna rzecz, która może zepsuć twoje wędzone mięso to nagłe skoki temperatury. Przed nimi musimy chronić się za wszelką cenę, jeśli chcemy wydobyć z potraw niezapomniany smak. Możecie jednak zapomnieć o tego rodzaju kłopotach, gdy wyposażycie się w inteligentny grill Traeger Ironwood 650. To wyposażenie, którego nie powinno zabraknąć w ogrodowej kuchni fanów barbecue i wędzonych potraw. Dzięki jego inteligentnym funkcjom nie tylko mamy do czynienia z możliwością zdalnego monitorowania temperatury, ale także z automatyczną regulacją. Samo sterowanie grille odbywa się za pośrednictwem prostej w obsłudze aplikacji. Jakby tego było mało, aplikacja jest wyposażona w pełne przepisów katalogi. Jeśli chodzi o paliwa, producent postawił na w pełni ekologiczny pellet drzewny. Koszty paliwa mogą być nieco wyższe, jednak mamy pewność co do tego, że pochodzi ono z ekologicznego źródła. Dodatkowo nie możemy kłócić się z satysfakcjonującym rezultatem. W cenie otrzymamy pyszne grillowane potrawy.

Piekarnik z funkcją smart

Wyposażenie piekarnika w sztuczną inteligencję może początkowo zdziwić niektórych użytkowników, którzy stawiają raczej na klasyczne urządzenia. Oprócz inteligentnych funkcji, w piekarniku znajdziemy dobrej jakości kamerę, która będzie monitorowała cały proces gotowania. Dzięki temu będziemy mogli obserwować to, co dokładnie dzieje się w środku piekarnika z naszego smartfona. Zapomnijcie o nieustannym sprawdzaniu i otwieraniu drzwiczek, aby upewnić się, że wszystko z naszą potrawą jest w porządku. Oglądanie ze smartfona tego, jak gotuje się nasze jedzenie, będąc w sąsiednim pokoju, to niezwykła wygodą oferowana przez to urządzenie kuchenne. Jeśli uwielbiasz nowinki technologiczne, uważamy, że June Smart Oven, powinien zagościć w twojej kuchni. Sama sztuczna inteligencja z kolei ułatwia obsługę na wielu płaszczyznach. Podczas wkładania jedzenie identyfikuje jego strukturę i sugeruje optymalny czas niezbędny na ugotowanie twojego posiłku. Niestety musimy zwrócić uwagę na to, że to urządzenie nie jest dla wszystkich. Jeśli jednak możesz sobie na nie pozwolić, poznasz przedsmak przyszłości.

Fot.Pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here