Fot.Pixabay

Inteligentne urządzenia kuchenne są narzędziami, które pomagają zarówno nam amatorom, jak i profesjonalnym kucharom. Ostatnimi czasy zdobywają coraz większą popularność, dzięki czemu na rynku pojawia się ogromna pula różnorodnego typu kuchennych narzędzi. Inteligentne narzędzia mogą nam pomóc na wiele sposobów. Przede wszystkim musimy wspomnieć o tym, że możemy podłączyć je do naszych smartfonów. W ten sposób możemy łatwiej zaplanować, kiedy coś powinno się zagotować. Dodatkowo aplikacje do gotowania połączone z naszymi smartfonami umożliwiają monitorowanie całego procesu zdalnie. Dobrym przykładem jest często wykorzystywany sposób na parzenie kawy poprzez inteligentne ekspresy. Użytkownicy ustawiają je w taki sposób, aby na słowa dzień dobry, przygotowały ich ulubiony napój.

Urządzenie instant pot duo

Czym byłyby nasze urządzenia kuchenne bez kompletu garnków ułatwiających nam gotowanie? Dlaczego jednak nie ułatwić sobie pracy w kuchni jeszcze bardziej? Zalecamy każdemu, aby wyposażyć się w szybkowar. Dodatkowo dziś nie musicie polegać jedynie na klasycznych szybkowarach. Producenci starają się prześcigać jednego po drugim na wszystkich płaszczyznach. Instant pot jest przykładem jednego z inteligentnych urządzeń. To szybkowar, który idealnie uzupełni wasze gadżety w kuchni. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele wygodnych sprzętów możemy dziś nabyć. W przypadku tego szybkowaru przygotujemy pyszne risotto już w 5 minut. Nie będziemy oczywiście ograniczać się do ryżu. Przyszykujemy w nim także jajka, ciasta i domowe jogurty. Pamiętajcie, że wszystkie te dania przyszykujecie w ułamku czasu, którego potrzebowalibyście podczas korzystania ze standardowego ekwipunku. Po przetestowaniu większości modeli możemy zgodnie potwierdzić, że instant pot duo to jedna z najlepszych pomocy w kuchni. Dodatkowo jest to jedno z nielicznych niedrogich smart urządzeń.

Fot.Pixabay

Nowoczesny ekpres do kawy z inteligentnymi funkcjami

Ekspres przelewowy na rynku gadżetów wyposażonych w funkcje smart to prawdziwa nowość. Dziś mamy dostęp do wielu ekspresów do kawy, jednak na próżno było nam szukać zautomatyzowanych urządzeń, nawet wśród najdroższych modeli. Wspomniany przez nas ekspres do Braun Brew Sense KF6050, czyli model, który powinien znaleźć się w waszym zestawie urządzeń kuchennych. Przede wszystkim nie sposób zwrócić uwagi na jego fantastyczną estetykę. Pasuje do blatów i szafek. Jednak to dopiero wierzchołek góry lodowej. Jego funkcjonalność zaskakuje nawet najwierniejszych fanów kawy. Producent wyposażył swój produkt w stały filtr do wody oraz funkcję opalania węglem drzewnym. Jego automatyzacja jest niezwykle prosta, ponieważ za jednym załadunkiem potrafi przygotować nawet 12 filiżanek kawy. Jeśli lubisz przygotować swój napój w taki sposób, aby mógł zadowolić cię później, zaskoczy cię jedną z oryginalnych funkcji tego produktu. Regulacja płyty grzewczej ekspresu pozwala zachować temperaturę przygotowanej kawy przez o wiele dłuższy czas.

Poznaj Breville Bambino Plus espresso machine

Poznaj urządzenie, które przyczyni się do znacznego ułatwienia twojego życia w kuchni. Dzięki Breville Bambino Plus espresso machine przygotujesz swoją kawę niczym profesjonalny barista. Mały Bambino jest wszechstronnym ekspresem. Mimo wszystko klienci pokochali go głównie za to, jak pyszne espresso możemy w nim przyrządzić. Konstrukcja ekspresu została przygotowana także na najwyższym poziomie. Znajdziemy w nim olej termoizolacyjny, który błyskawicznie rozprowadza temperaturę w urządzeniu. Dzięki takiemu działaniu przygotowanie kawy zajmie nam dosłownie kilka chwil. Jedno naciśnięcie przycisku dzieli nas od przygotowania kilku kaw dla znajomych lub rodziny. Jego dynamiczna praca jest niewątpliwie jednym z największych plusów. Jeśli Bambino zagości w waszej kuchni, już nigdy więcej nie będziecie musieli czekać w nieskończoność na filiżankę swojego ulubionego espresso. 2 litrowy zbiornik na kawę dba o to, aby nigdy nie zabrakło wam miejsca na przyrządzenie nagłej filiżanki dla gości. Całość konstrukcji jest również wzbogacana nowoczesną dyszą do ubijania pianki na latte.

Fot.Pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here