Fot.Pixabay

Dla każdego, kto codziennie przygotowuje posiłki, naturalne jest to, że w kuchni trudno byłoby obyć się bez blendera. Jest to urządzenie niezwykle wszechstronne. Nie przesadzimy, jeśli powiemy, że za pośrednictwem blendera, możemy wykonać więcej, niż kilkadziesiąt zadań. Pomyślcie o tych wszystkich możliwościach. Przygotowanie domowej pasty z orzechów, dżemu lub zupy bezpośrednio w kielichu blendera. Dodatkowo blendery są urządzeniami, które obsłuży dosłownie każdy. Ich działanie jest banalnie proste. Mimo wszystko na rynku pojawiło się ostatnio tyle produktów od różnorodnych firm, że ludzie nie wiedzą, w jaki sposób wybrać blender. Pomożemy wam w tym przedsięwzięciu. Zwrócimy dziś uwagę na kilka blenderów, które na pewno są warte swojej ceny.

Jeden z najpotężniejszych blenderów na rynku

Każda osoba zajmująca się na poważnie gotowaniem doceni wysokiej jakości blendery. Szczególną uwagę chcemy zwrócić na produkty od producenta Vitamix. Są to jedne z najpotężniejszych blenderów, które możecie nabyć na rynku. Blendery tą są prawdziwym złotym standardem w swojej własnej kategorii. Szczególną popularność zdobyli dzięki serii blenderów Professional 750. Pomimo tego, że udało im się stworzyć blender o niezwykle niskim profilu, który zmieścimy pod szafką, zachowali ogromną moc. Blender ten pomoże ci przygotować w kuchni zupy o aksamitnej konsystencji. Zrobisz w nim różnorodne potrawy także z potraw stałych. Polecamy przygotowywanie takich posiłków jak na przykład masło orzechowe lub hummus z ciecierzycy. Gdy już wyposażycie się w swój własny blender, możecie eksperymentować zgodnie z preferencjami. Spróbujcie zrobić masła z różnych orzechów lub wzbogaćcie swój przepis na hummus. Raz możecie wypróbować hummusu z papryką, innym razem dodajcie do niego pomidora, który doskonale podkreśli smak smarowidła.

Fot.Pixabay

Jeden z najpopularniejszych blenderów

KHB2561OB to nazwa modelu blendera ręcznego, który swoją funkcjonalnością nieustannie podbija rynek gadżetów kuchennych. Blendera tego można używać na tak wiele sposobów, że potrafi on zastąpić kilka urządzeń jednocześnie. Przede wszystkim możecie skorzystać z niego, aby zmiksować zupę w garnku. Dzięki temu, że jest to model blendera ręcznego, nie będziecie musieli brudzić dodatkowych naczyń. Wszystko zostanie przygotowane w praktyczny sposób. Oprócz typowych przecierów możecie także ubić nim sosy na gładką konsystencję. Niektórzy ludzie preferują blendery kielichowe ponad modele blenderów ręcznych. Naszym zdaniem miksowanie warzyw i innych dodatków na zupę w garnku, w którym ją gotujecie, jest nieocenioną zaletą. W przypadku blenderów kielichowych musicie przenosić gorącą zupę partiami do kielicha. Po czym ponownie dolewać wymieszane składniki do garnka i doprowadzić je do wrzenia. Dodatkową zaletą modelu blendera ręcznego KHB2561OB, jest jego długość Dzięki podłużnej rączce, na której została osadzona maszyna, możecie sięgnąć dna nawet w najgłębszych naczyniach kuchennych.

Hamilton, model blendera doskonały do przygotowywania smoothie i szejków

Jeśli szukasz przede wszystkim gadżetów, które pomogą ci przygotować zdrowe posiłki, nie możesz wykluczyć włączenia blendera do swojego asortymentu. Zdrowy koktajl o poranku stanie się twoją rutyną, gdy wyposażysz się w model blendera Hamilton. Możesz umilić nim sobie szykowanie przekąsek, śniadania, lunchu i nawet obiadów. Najlepiej chyba jednak sprawdzi się, gdy wykorzystamy go podczas robienia koktajlu białkowego. Z uwagi na to, z jak wielką dokładnością blender szatkuje produkty, zmieli owoce i białko w proszku na gładką masę w kilka chwil. Ta mała maszynka nie dość, że należy do niedrogich sprzętów elektronicznych, to oferuje nam tak wiele pomocy w kuchni. Zmiksuje wszystko, czego potrzebujesz w swoim dzbanku. Po przygotowaniu pokarmu możesz po prostu odłączyć część z dzbankiem i zjeść bezpośrednio z niej. Dziubek na boku naczynia pozwoli ci też wypić przygotowane koktajle bezpośrednio z niego, jeśli zależy ci na czasie.

Fot.Pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here